مدیرعامل سایپا از عرضه سه محصول جدید در 99 خبر داد

روز گذشته پیام نوروزی مدیر عامل ایران خودرو را در سایت منتشر کردیم که نشان می‌داد این خودروساز تا سال 1401 برنامه عرضه چند خودرو جدید منجمله یک خودرو برقی را دارد و حالا مدیرعامل سایپا هم پیام نوروزی خود را منتشر کرده که نشان می‌دهد این خودروساز بزرگ کشور هم برنامه عرضه سه محصول جدید در سال 1399 را در دستور کار قرار داده است.

سید جواد سلیمانی مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا، نیز از سختی کار این خودروساز در سال 1398 سخن به میان آورده و عنوان داشته با وجود شرایط سخت تحریمی این شرکت توانسته به راه خویش ادامه دهد.

وی عنوان داشت:

با وجود همه اين موانع، گروه خودروسازي سايپا توانست ضمن مشاركت گسترده در طرح و پویش ملی بومی‌سازی قطعات خودرو و تعمیق ساخت داخل، تجربه‌ای تازه از خودباوری، نگاه به توانمندی‌های موجود در كشور و تكيه بر دانش و خلاقيت جوانان و متخصصان ايراني را به‌ ثبت رسانده و ضمن افزايش توليد روزانه خود به 2 هزار دستگاه، «رونق توليد» را به معنای واقعی در اين مجموعه صنعتی محقق كند.

وی عنوان داشت که شرکت سایپا تلاش می‌کند تا در سال 1399 یک جهش بزرگ در تولید خودرو ایجاد نماید و جایگاه خود به عنوان برترین خودروساز کشور را حفظ نماید.

وی در ادامه از عرضه سه محصول جدید صحبت به میان آورد و گفت:

در راهبرد و برنامه‌های گروه خودروسازی سایپا برای سال 99، افزایش تولید خودرو و رونق کسب و کار درون و برون سازمانی، عرضه سه محصول جدید به بازار، ادامه جهاد خودکفایی در عرصه تولید قطعات پیشرفته خودرو باکمک شرکت‌های دانش بنیان ایرانی، ارتقای سطح کیفی محصولات، کنترل قیمت‌ها از طریق عادی‌سازی جریان تولید و عرضه محصول به بازار و پیگیری سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و راهبردهای دولت تدوین شده است.

متاسفانه مدیرعامل سایپا برعکس مدیرعامل ایران خودرو اشاره‌ای به خودروهای جدید این شرکت که در سال 1399 به بازار عرضه می‌شوند، نکرد اما می‌توان حدس زد خودروی رهام که نام جدید شاهین را گرفته و همچنین یک کراس اوور جدید از سوی سایپا برای سال 1399 در نظر گرفته شده باشد.

سرانجام مدیرعامل سایپا در پایان این پیام نوروزی خود از آمادگی این شرکت برای یک جهش بزرگ در سال جدید نوشت.

منبعsaipanews

عناوین تازه

آنر پلی 4 در سه تصویر رسمی رویت شد

از چندی پیش مشخص شد که کمپانی آنر در حال آماده سازی خود برای معرفی یک گوشی هوشمند جدید با عنوان آنر...

MSI مانیتور گیمینگ Optix MAG274R را معرفی کرد

شرکت ام اس آی / MSI از مانیتور گیمینگ Optix MAG274R پرده برداشت. این مانیتور از نمایشگر 27 اینچی و سرعت تجدید...

ایران خودرو و سایپا در خصوص فرآیند قرعه کشی فروش ویژه 25 هزار دستگاه خودرو اطلاعیه صادر کردند

دو شرکت ایران خودرو و سایپا اطلاعیه‌ای مشترکی در راستای پاسخگویی و شفاف سازی درخصوص فرآیند قرعه کشی فروش 25 هزار دستگاه...

گیم پلی 24 دقیقه‌ای (4K) بازی The Last of Us Part 2

بازی یکی از ما دو نفر قسمت دوم / The Last of Us Part 2 یکی از عناوینی بود که بسیاری از...

آیا محصولات اپل در ایران غیر قابل استفاده می‌شوند؟

اگرچه برنامه‌نویس‌های ایرانی بسیاری در کشور ما وجود دارد که چه در حوزه سیستم عامل اندروید و چه iOS، اپلیکیشن‌های زیادی را...

این مقالات را هم بخوانید

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

8 + ده =