پیشرانه کم مصرف ایران خودرو در آبان ماه امسال رونمایی می‌گردد 1

پیشرانه کم مصرف ایران خودرو در آبان ماه امسال رونمایی می‌گردد

معمارباشی، مدیر استراتژی و برنامه ریزی گروه صنعتی ایران خودرو از نمونه‌سازی پیشرانه کم مصرف طراحی این خودروساز در آبان ماه خبر داد.

معمارباشی در این باره گفت: پیرو منویات مقام معظم رهبری مبنی بر تولید موتور کم مصرف، ابلاغیه وزارت صمت و برنامه ریزی ایران خودرو، در بهمن ماه نیز از خودرویی با قابلیت پیمایش با موتور کم مصرف رونمایی خواهیم کرد.

وی ادامه داد: به منظور دستیابی به اهداف تولید خودروی کم مصرف در بازه زمانی کوتاه‌تر، کمیته ویژه راهبری تولید و تجاری سازی خودروهای کم مصرف در ایران خودرو شکل گرفت.

معمارباشی تصریح کرد: در سال گذشته نقشه راه توسعه قوای محرکه ایران خودرو تا سال 1407 تدوین شده و به تصویب هیات مدیره این شرکت رسیده است. یکی از موارد مورد توجه در آن، نقشه راه موتورهای کم مصرف بوده است.

وی با بیان این که اقدامات متعددی در محورهای ده گانه توسعه ای ابلاغ شده از سوی وزارت صمت داشته‌ایم گفت: کمیته ویژه پیشبرد برنامه های ده گانه در ایران خودرو میزان پیشرفت برنامه‌ها را پایش می‌کند. اقدامات در حوزه محورهای ده‌گانه از اجرای تعهدات معوق به مشتریان تا طراحی محصول به صورت مستمر انجام می‌شود.

معمارباشی یکی از محورهای ده‌گانه وزارت صمت را فروش اموال و دارایی های مازاد دانست و گفت: در این باره برنامه‌های جدی برای واگذاری تدوین شده است تا دارایی‌ها به سمت مولد بودن حرکت کنند.

منبعikcopress
پیشرانه کم مصرف ایران خودرو در آبان ماه امسال رونمایی می‌گردد 3 پیشرانه کم مصرف ایران خودرو در آبان ماه امسال رونمایی می‌گردد 4 پیشرانه کم مصرف ایران خودرو در آبان ماه امسال رونمایی می‌گردد 5

عناوین تازه

اقدام بزرگ ترامپ علیه توئیتر در راه است

کیلی مک انانی سخنگوی کاخ سفید در جمع خبرنگاران گفت: دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا پنجشنبه یک فرمان اجرایی درباره شبکه‌های اجتماعی...

مانیتور Display 1A ردمی با قیمت بسیار ارزان رونمایی شد

برند ردمی (زیر مجموعه شرکت شیائومی) حالا خود را در حدی می‌‌بیند که به هر شاخه‌ای بپرد. این شرکت از موبایل به...

کسب سود توسط خودروسازان در طرح فروش فوق العاده کذب است

قائم مقام مالی و اقتصادی مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو تصریح کرد: با حذف پرداخت وجه در ثبت نام اولیه به دستور...

اگزینوس 880 سامسونگ مجهز به مودم 5G یکپارچه رونمایی شد

به نظر می‌رسد که تولیدکنندگان موبایل عمده برنامه‌های خود برای سال 2020 را بر عرضه گوشی‌های میان رده 5G گذاشته‌اند. گوشی‌هایی که...

ریلمی ایکس 50 پرو پلیر رونمایی شد؛ سیستم HyperBoost 3.0 و دوربین چهارگانه

ریلمی (زیر مجموعه شرکت اوپو) در حال برگزاری یک رویداد ویژه است و از این رویداد فعلا یک گوشی بیرون آمده که...

این مقالات را هم بخوانید

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

سه × چهار =