پلی استیشن 5 سرعت پردازش 100 برابر سریع‌تر نسبت به پلی استیشن 4 دارد 1

پلی استیشن 5 سرعت پردازش 100 برابر سریع‌تر نسبت به پلی استیشن 4 دارد

شرکت سونی در نظر دارد بزودی کنسول نسل نهمی پلی استیشن 5 را به عنوان جانشین پلی استیشن 4 معرفی کند. تاکنون جزئیات فنی متعددی از این کنسول منتشر شد و حال به تازگی شرکت ژاپنی سعی داشت تا اطلاعات بیشتری درباره این کنسول فاش کند.

این طور پیداست استفاده از سخت افزار نسل جدید موجب شده تا پلی استیشن 5 بسیار قوی‌تر از پلی استیشن 4 شود. بنابراین با یک گزینه سریع در پردازش و اجرا رو به رو هستیم. سونی تا به حال جزئیات فراوانی درباره قدرت عملکرد PS5 منتشر کرده و نخستین بار نیست که اطلاعاتی کسب می‌کنیم.

پلی استیشن 5 سرعت پردازش 100 برابر سریعتر نسبت به پلی استیشن 4 دارد

اطلاعات جدید از طریق اسناد مربوط به سونی آشکار شده و باری دیگر ژاپنی‌ها خبر از کنسول نسل جدید سریع می‌دهند. در این اسناد آماده که وجود حافظه SSD نقش بسزایی در سرعت اجرا این کنسول داشته و در بخشی از متون اسناد آماده است:

با این حافظه ذخیره سازی بازیکنان در دنیای بازی غرق شده و نه تنها شاهد کیفیت تصویر بهتری خواهند بود، بلکه سرعت عمل کنسول نیز چند برابر بیشتر شده است.

به کمک حافظه اس اس دی جدید این کنسول می‌توان پردازش 100 برابر سریع‌تر نسبت به پی اس 4 داشت.

سرعت لودینگ میان صفحه در بازی‌ها به لطف حافظه SSD بسیار سریع شده و گیمر می‌تواند با یک چشم بهم زدن از یک مرحله به مرحله دیگر و یا از یک سوی نقشه به سمت دیگر برود.

چنین اطلاعاتی نشان می‌دهند که سونی سخت روی بخش سخت افزاری پلی استیشن 5 حساسیت داشته و نمی‌خواهند کنسولی نامناسب و ضعیف ارائه دهد. انتظار داریم در ماه ژوئن ژاپنی‌ها کنسول نسل جدید را معرفی کرده زیرا تاکنون جز اطلاعات سخت افزاری، طراحی نهایی این دستگاه آشکار نشد.

منبعgizchina
پلی استیشن 5 سرعت پردازش 100 برابر سریع‌تر نسبت به پلی استیشن 4 دارد 3 پلی استیشن 5 سرعت پردازش 100 برابر سریع‌تر نسبت به پلی استیشن 4 دارد 4 پلی استیشن 5 سرعت پردازش 100 برابر سریع‌تر نسبت به پلی استیشن 4 دارد 5

عناوین تازه

اقدام بزرگ ترامپ علیه توئیتر در راه است

کیلی مک انانی سخنگوی کاخ سفید در جمع خبرنگاران گفت: دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا پنجشنبه یک فرمان اجرایی درباره شبکه‌های اجتماعی...

مانیتور Display 1A ردمی با قیمت بسیار ارزان رونمایی شد

برند ردمی (زیر مجموعه شرکت شیائومی) حالا خود را در حدی می‌‌بیند که به هر شاخه‌ای بپرد. این شرکت از موبایل به...

کسب سود توسط خودروسازان در طرح فروش فوق العاده کذب است

قائم مقام مالی و اقتصادی مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو تصریح کرد: با حذف پرداخت وجه در ثبت نام اولیه به دستور...

اگزینوس 880 سامسونگ مجهز به مودم 5G یکپارچه رونمایی شد

به نظر می‌رسد که تولیدکنندگان موبایل عمده برنامه‌های خود برای سال 2020 را بر عرضه گوشی‌های میان رده 5G گذاشته‌اند. گوشی‌هایی که...

ریلمی ایکس 50 پرو پلیر رونمایی شد؛ سیستم HyperBoost 3.0 و دوربین چهارگانه

ریلمی (زیر مجموعه شرکت اوپو) در حال برگزاری یک رویداد ویژه است و از این رویداد فعلا یک گوشی بیرون آمده که...

این مقالات را هم بخوانید

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

دو × پنج =